Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

milonas

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας3:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη-Τζιρόνα LaLiga Santander

13:30 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Κιέβο Βερόνα Serie A

14:00 Novasports 2HD Λιόν – Μονακό Ligue 1

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ίνγκολσταντ- Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2

15:00 ΕΡΤ3 Σπάρτη – Πλατανιάς Football League

15:00 ΕΡΤ2 Χολαργός – Ήφαιστος Λήμνου Basket League

15:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σαουθάμπτον-Άρσεναλ Premier League

15:30 Novasports 4HD Άγιαξ – Ντε Γκράαφσαπ Eredivisie

16:00 ΕΡΤ1 Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη Super League

16:00 Novasports 5HD Φροζινόνε – Σασουόλο Serie A

16:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Έμπολι Serie A

16:00 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Πάρμα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία-Μάιντς Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Χάντμπολ

17:00 ΕΡΤ2 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 7 HD Εσπανιόλ-Μπέτις LaLiga Santander

17:15 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΑΕΚ Super League

17:45 Novasports 4HD Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ Eredivisie

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός – Ατρόμητος Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν Bundesliga

19:00 Novasports 3HD Κάλιαρι – Νάπολι Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μαρίτιμο-Μπενφίκα Liga NOS πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Πορτογαλίας

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Βιγιαρεάλ LaLiga Santander

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Λαμία Super League

21:30 Novasports 2HD Ρόμα – Τζένοα Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε-Μπαρτσελόνα LaLiga Santander

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Νασιονάλ πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Cleveland Cavaliers-Philadelphia 76ers NBA Regular Season

NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΣΥ

YOU

26/12/18

ΧΑΚΑΝ: Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ

THE PROTECTOR

14/12/18

ΦΟΝΙΚΟ ΒΟΥΝΟ

MURDER MOUNTAIN

28/12/18

ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΑΙΜΟΝΩΝ

DIABLERO

21/12/18

TERRACE HOUSE: ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

TERRACE HOUSE: OPENING NEW DOORS

Μέρος 5

18/12/18

ΜΙΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

FULLER HOUSE

Σεζόν 4

14/12/18

ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

TRAVELERS

Σεζόν 3

14/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΟΜΑ

ROMA

14/12/18

ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ

BIRD BOX

21/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ

THE INNOCENT MAN

14/12/18

ΜΠΡΟΥΣ ΣΠΡΙΝΓΚΣΤΙΝ ΣΤΟ

ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ

SPRINGSTEEN ON BROADWAY

16/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΑΛΕΞΑ ΚΑΙ ΚΕΪΤΙ

ALEXA & KATIE

Σεζόν 2

26/12/18

ΤΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ

MONA LISA SMILE

19/12/18

LOVING

LOVING

26/12/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ

11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ

12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ

16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

18:00 SUPER LEAGUE DAY

19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ

22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

03:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

05:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ

06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ

08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

Από τον Ιερό Ναό Οσίας Ξένης Χαριλάου Θεσσαλονίκης

10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

11:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

13:30 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ

14:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

15:00 BASKET LEAGUE – ΑΓΩΝΑΣ: ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

17:00 BASKET LEAGUE – ΑΓΩΝΑΣ: ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

19:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ – ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ

20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ

21:00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ

22:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ

23:45 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ

01:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ

02:20 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ

03:20 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

04:20 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

05:20 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)

08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)

09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)

Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2005-2006.

10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου – 1ος Κύκλος (Ε)

11:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

12:00 Υγεία Πάνω Άπ’ Όλα – 7ος Κύκλος

13:00 Ant1 News

13:45 Merenda Mania

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

16:00 Beat Buzzer (Ε)

17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:15 Το Δόλωμα

19:30 Ant1 News

20:45 Nomads – 2ος Κύκλος

23:45 Beat Buzzer

00:45 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα Νο 4

01:15 Εγκλήματα (Ε)

02:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

02:45 Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)

03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)

05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:15 The Land Before Time

06:45 Dragons: Οι Φύλακες Του Μπερκ (Dragons: Defenders Of Berk)

07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν

07:40 Super Wings

08:10 Polly Pocket

08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)

09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)

09:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος

09:45 Bobby And Bill

10:15 PJ Masks

10:45 Miraculous Lady Bug

11:15 Barbie Dreamhouse Adventure

12:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)

12:30 Be Cool Scooby – Doo!

13:00 New Looney Tunes

13:15 Τομ Και Τζέρι: Περιπέτειες Με Τον Σέρλοκ Χόλμς (Tom And Jerry Meet Sherlock Holm

14:15 Traction

15:00 Star News

15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) – 2ος Κύκλος

16:00 Τα φιλαράκια – 2ος κύκλος

16:30 New Girl – 2ος Κύκλος

17:00 New Girl – Κύκλος 2

17:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

17:50 Το Πλουσιόπαιδο (Richie Rich)

19:55 Star News

21:00 Λούφα Και Παραλλαγή: Σειρήνες Στο Αιγαίο

23:30 Greece’s Next Top Model (Ε)

02:00 The Following – 3ος Κύκλος

02:15 The Following – 3ος Κύκλος

03:45 Christine – 3ος Κύκλος

04:00 Κάντο Όπως Οι Άλλες: Μάχη Μέχρι Το Τέλος (Bring It On: Fight To The Finish)

05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) – 4ος Κύκλος

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

06:00 TV Mall

06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)

07:10 Amore Mio (Ε)

08:00 Για Πάντα Φίλες, II (Ε)

09:00 Kitchen Lab (Ε)

10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση

13:00 Ειδήσεις

13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!

16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:00 Τα Μυαλά Που Κουβαλάς (Inside Out)

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)

21:00 Bake Off Greece

23:00 Στα Ίχνη Του Χαμένου Θησαυρού: Το Βιβλίο Με Τα Μυστικά (National Treasure Book O

00:10 Ο Βράχος (The Rock)

01:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)

03:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:30 Deal, III (Ε)

04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης

05:15 Καλά Να Πάθεις (Ε)

06:00 TV Mall

06:00 Καλημέρα

10:00 Ακραίως

12:00 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?

12:30 Eco News

13:00 Goal Χωρίς Σύνορα

14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ

14:30 Δελτίο Στη Νοηματική

14:40 Ooh La La!

16:20 Happy Traveller

17:20 Dot.

18:40 Food Ν’ Friends

19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ

21:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο

00:30 Happy Traveller (Ε)

01:30 The Alphas – 2ος Κύκλος

02:00 My Style Rocks (Ε)

02:30 My Style Rocks Gala (Ε)

04:30 Μαζί Σου (Ε)

05:30 Ακραίως (Ε)

06:00 Σήμερα

06:00 Mayday (Ε)

07:00 Suits (Ε)

08:00 Έρωτας (Ε)

09:00 Η Αγορά Σήμερα

10:00 Έρωτας (Ε)

11:00 Top Gear

12:00 Top gear

13:00 Η Αγορά Σήμερα

14:00 Η αγορά σήμερα

16:00 Η αγορά σήμερα

17:00 Top Gear

18:00 Suits (Ε)

19:00 Suits

21:00 The Blacklist (Ε)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ

22:10 Assumed Killer

00:00 Saving Hope (Ε)

01:00 Satisfaction (Ε)

02:00 Miss Universe 2018

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up (Ε)

05:00 Close Up (Ε)

06:00 Mayday (Ε)

09:45 Έλα Χαμογέλα

12:50 Open Sport

14:00 Open News

14:30 Παιδιά Από Σπίτι

17:00 Open News Στη Νοηματική

17:15 Να Πεθερός Να Μάλαμα

19:00 Open News

20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1ος Κύκλος (Ε)

21:00 Μια Τρελή Τρελή Σαραντάρα

23:00 Total Footbal

01:15 Ου Φονεύσεις (Ε)

02:15 Έρωτας Χωρίς Δεσμεύσεις (Sleeping With Other People)

04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα

05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

06:00 ΑΓΡΟWEEK

07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ

08:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

08:30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΡΗΝΟΥ

10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ

10:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ

11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ

11:30 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ

12:30 i LAB

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΣΠΑΡΤΗ- ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΑΟΚ- ΑΕΚ

18:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ

19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ

20:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

21:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ

23:30 Ο ΤΖΙΜΙ ΧΕΝΤΡΙΞ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ “The Isle Of Wight”

01:00 ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΡΗΝΟΥ

02:30 i LAB

03:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

04:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ

05:30 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 BIG TIME RUSH

07:00 BUBBLE GUPPIES

07:30 KID E CATS

08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα

08:30 Η Κίβα Μπορεί

09:00 Paw Patrol

09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του

10:00 Top Wing

10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης

11:00 Σίμερ & Σάιν

11:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη

12:00 Lego Friends: Friends On A Mission

12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του

13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης

13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας

14:00 Winx Club

14:30 Regal Academy

15:00 Maggie & Bianca

15:30 Star Falls

16:00 Ομάδα Ιπποτών

16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων

17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης

17:30 Rusty Rivets

18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του

18:30 Paw Patrol

19:00 Μπάνσεν Το Τέρας

19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του

20:00 Fan Boy And Chum Chum

20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου

21:00 Μαραθώνιος: The Loud House

22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος

22:30 Χένρι O Επικίνδυνος

23:00 Victorious

23:30 Victorious

00:00 Victorious

00:40 Drake & Josh

01:00 Drake & Josh

01:25 Drake & Josh

01:50 Big Time Rush

02:15 Big Time Rush

02:40 Big Time Rush

03:05 The Thundermans

03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς

03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι

04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι

04:45 Supah Ninjas

05:10 Supah Ninjas

05:35 Μαξ & Σρεντ

06:00 Drake & Josh



09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ

10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7

12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

14:00 ΜΟΥΣΕΙΑ – Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ

15:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ

16:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ

17:00 ΠΟΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ

18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ

23:00 ΟΠΕΡΑ

01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

!function(f,b,e,v,n,t,s)
{if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};
if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′;
n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;
t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];
s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,document,’script’,
‘https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js’);
fbq(‘init’, ‘1778319055733085’);
fbq(‘track’, ‘PageView’);
fbq(‘track’, ‘ViewContent’);

!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;
n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′;n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;
t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,
document,’script’,’https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js’);
fbq(‘init’, ‘101541437102906’, {
em: ‘insert_email_variable’
});
fbq(‘track’, ‘PageView’);

ΠΗΓΗ

Facebook Comments