ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Σε εξέλιξη η εκλογή συνέδρων του Κινήματος Αλλαγής στον Βόλο [όλα τα ονόματα]

stergiou
fotou
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΕΟ

Μέχρι τις 19.00 το απόγευμα θα παραμείνουν ανοιχτές οι κάλπες του Κινήματος Αλλαγής στο Εργατικό Κέντρο Βόλου για την ανάδειξη συνέδρων.

Το συνέδριο αποτελεί κορυφαίο γεγονός για το Κίνημα ,όπου η συντριπτική πλειοψηφία των συνέδρων θα εκλεγούν με μονοσταυρία και ενιαίο εκλογικό μέτρο απ΄ευθείας απο τις Τοπικές Οργανώσεις.

KENT728X100 1

Ο αριθμός των συνέδρων καθορίζεται από την συμμετοχή.

Δικαίωμα ψήφου έχουν όσοι αναγράφονται στο μητρώο μελών του Κινήματος.

Η οικονομική συμμετοχή είναι 2 ευρώ

Οι υποψήφιοι είναι:

1.Αλεξανδράκη Χριστίνα

2.Αναγνωστάκη Μαρία

3.Αναγνωστάκη Σουλτάνα

4.Αναστασίου Λεωνίδας

5.Βακουφτσή Κερασίνα

6.Βασιλειάδης Ελευθερίας

7.Βουγιούκας Εμμανουήλ

8.Γεωργόπουλος Δημήτριος

9.Γιαννουσάς Κων/νος

10.Γίτση Μαρία

11..Γκαγιάννη Κων/να

12..Διαμαντένιας Νικόλαος

13.Ζυκούλη Γραμμάτω

14.Καουνάς Ιωάννης

15..Καπουράνης Κων/νος

16.Καρακάνας Ιωάννης

17.Καρανικόλα Δέσποινα

18.Καράτσαλος Ιωάννης

19.Κοντορίζος Δημήτρης

20.Κορώνης Στέφανος

21.Κρανιά Σοφία

22.Κυπαρίσση Χαρίκλεια

23..Λυχναρόπουλος Αλέξανδρος

24..Λυχναρόπουλος Κων/νος

25.Μακρόπουλος Αθανάσιος

26.Μίχας Ανδρέας

27.Μπαρδάς Γαβριήλ

28.Μπαρτζιώκα -Καραμαργιού Κυρατσώ-Σούλα

29.Μπελώνιας Ιάκωβος

30.Μωραϊτη Ιωάννα

31..Νικολάου Δημήτρης

32.Νούσης Λάμπρος

33.Οικονόμου Βασίλειος

34.Παγίδας Δημήτρης

35..Παπαδημόπουλος Αθανάσιος

36..Πουμάνας Νικόλαος

37.Πρίγκος Ιωάννης

38..Πρίγκου Ματίνα

39.Ρίζος Δημήτρης

40.Σκρίμπας Αθανάσιος

41.Ταμβάκης Γεώργιος

42.Τζούμας Νικόλαος

43.Τσαλαπόρτας Αντώνιος

44..Τσαπρινός Χρήστος

45.Τσεκούρα Παρασκευή

46.Τσιμπανάκος Δημήτρης

47.Χαλαστάρας Βασίλειος

48.Χριστοδουλιά Ελένη

49.Ψοφογιώργου Μαρία

Για την Δ.Ο Αλμυρού οι εκλογές διεξάγονται στο Εργατικό Κέντρο Αλμυρού και οι υποψήφιοι είναι:

1.Ζαρκάδας Κων/νος

2.Καλτσούνη Ζαχαρούλα

3.Κουτσούκου Ευαγγελία

4.Κωστόπουλος Δημήτριος

5.Ματίκας Στέργιος

6.Ντούρας Βασίλης

7.Πατζιος Κων/νος

8.Σκοτεινιώτη Ιωάννα

9.Τσούτσας Δημήτριος

10.Χουλιάρας Γεώργιος

Για την Δ.Ο. Ρ.Φεραίου οι εκλογές διεξάγονται :α)Τ.Ο Βελεστίνου στο ΚΕΠ β)Τ.Ο Στεφανοβίκειου στο Δημοτικό Κατάστημα

Οι υποψήφιοι είναι:

1.Αντζούρης Γαρύφαλλος

2.Λουφόπουλος Δημήτρης-Χρήστος

3.Ντόβας Στέργιος

4.Παπαϊωάννου Αθανάσιος

5.Παπαϊωάννου Σταματία

6.Παπατόλιας Απόστολος

7.Σεσκλιώτης Θεοχάρης

8.Χαραλαμπάκη Ουρανία

Για την Δ.Ο.Ν.Πηλίου οι εκλογές διεξάγονται στο ΚΕΓΕ Αργαλαστής και οι υποψήφιοι είναι:

1.Διαννελάκης Ιωάννης

2.Ζαχαρόπουλος Ευάγγελος

3.Λότσος Αντώνιος

4.Πόρποδας Δημήτριος

5.Τσιμπανάκος Ανέστης

6.Τσιρέμπολος Ευάγγελος

7.Φλέρης Γε’ωργιος

8.Φορτούνα Μαργαρίτα

Για την Δ.Ο.Ζαγοράς -Μουρεσίου οι εκλογές διεξάγονται στο Δημαρχείο Ζαγορας και οι υποψήφιοι είναι;

1.Πολίτης Αντώνιος

2.Σπανός Δημήτριος

error: Content is protected !!