Αυτοί είναι οι υποψήφιοι της «Ελληνικής Αυγής» στη Θεσσαλία [όλα τα ονόματα]

milonas

Ο συνδυασμός «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»με επικεφαλής της Μαρία Μπίλλη παρουσίασε τους υποψηφίους περιφερειακούς συμβούλους:

ΜΠΙΛΛΗ  ΜΑΡΙΑ
Υποψήφια Περιφερειάρχης Θεσσαλίας
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
ΓΚΟΝΤΙΒΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ
ΚΑΛΤΣΑ-ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΡΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ  ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΟΥΡΛΙΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΡΑΚΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΗΛΙΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΛΟΠΗΤΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΕΓΑΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΙΛΛΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΡΕΝΤΟΥΜΗ   ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ  συζ  .ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΙΑΝΤΕΣ  ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΙΦΙΤΣΟΓΛΟΥ   ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΑΣΙΑΝΗΣ   ΗΛΙΑΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΟΝΔΡΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
ΑΠΕΡΓΗ   ΜΑΡΙΑ -ΑΡΕΤΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΑΡΕΘΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΛΑΧΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ  ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΛΕΝΗ (Λένα) του ΣΑΒΒΑ
ΚΟΥΤΣΕΡΗ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΜΠΕΝΟΥ  ΑΝΘΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΠΙΣΔΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (Έφη) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Λια) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Άκης) του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΡΑΣΣΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΥΡΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΝΤΑ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ (Σούλα) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΣΙΚΡΙΚΑ   ΚΑΛΙΟΠΗ (Πόπη)  του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΟΡΑΔΩΝ
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΩΣΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΩΡΙΔΑ   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ
ΜΙΣΙΑΚΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΡΔΑΛΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΙΤΤΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΙΓΚΑ   ΘΕΟΔΩΡΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Facebook Comments

error: Content is protected !!