Ορισμός σειράς εκλογής και διορισμός αιρετών μελών στο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμ­βούλιο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Δ.Ε.) Λάρισας

pysde larissas 2
stergiou 1
fotou
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΕΟ

Μετά από απόφαση του περιφερειακού Διευθυντή Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Θεσσαλίας κ. Γιώργου Δοδοντσάκη, oρίστηκε η σειρά την οποία κατέλαβαν οι υποψήφιοι κάθε συνδυασμού, με βάση τους ψήφους που έ­λαβε ο καθένας ως εξής:

ΑΚΗΔΕΜΟΝΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΑΔΗΚ) Αρ. ψηφοδελτίων: 128
Α/Α Ονοματεπώνυμο/Πατρώνυμο Ψήφοι
1 Κοντσιώτης Κωνσταντίνος του Θωμά 106
2 Παναγιώτου Νικόλαος του Αθανασίου 30
3 Πατσή Κωνσταντινιά του Σωτηρίου 14
4 Παπαϊωάννου Δημήτριος του Ιωάννη 13
5 Μότσιος Θεόδωρος του Ιωάννη 9
6 Εξάρχου Βασιλική του Κωνσταντίνου 8
7 Νταφούλης Γεώργιος του Νικολάου 8
8 Κουκούλης Γεώργιος του Ιπποκράτη 7
9 Νάνης Δημήτριος του Βασιλείου 6
10 Τζέκας Θωμάς του Οδυσσέα 6
11 Βαρσαμής Γεώργιος του Βασιλείου 5
12 Τσιούρβα Παρασκευή του Σωτηρίου 5
13 Αρσένης Δημήτριος του Βασιλείου 4
14 Γεωργιτζίκη Γεωργία του Γεωργίου 2
15 Κωτούλας Γεώργιος του Μιλτιάδη 2
16 Μακρυγιάννης Παντελής του Θεοχάρη 2
17 Μπούτος Νικόλαος του Θεοδώρου 2
18 Μπασαγιάννης Χρήστος του Στυλιανού 0

 

Δ.Α.Κ.Ε ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Αρ. ψηφοδελτίων: 46

1 Κατσιώτης Ευάγγελος του Κων/νου 20
2 Καρκαλής Νικόλαος του Κων/νου 13
3 Τζιατζιάς Μιχαήλ του Ιωάννη 11
4 Φλέγγας Γεώργιος του Βασιλείου 7
5 Μαλάκος Σταμάτης του Ζήση 5
6 Ζέρβας Νικόλαος του Δημητρίου 4
7 Κασσίδα – Γραβάνη Ασπασία του Ευαγγέλου 4
8 Ζαφείρης Ευάγγελος του Νικολάου 3
9 Κουτσοπούλου Φωτεινή του Γεωργίου 3
10 Μίζιος Αθανάσιος του Αντωνίου 2
11 Παπαϊωάννου Βασιλική του Ιωάννη 2
12 Φακή Ευαγγελία του Γεωργίου 2
13 Γ καδρής Αθανάσιος του Ανδρέα 1
14 Κυρίτσης Δημήτριος του Δημοσθένη 1
15 Κωσταρέλη Ελένη του Γεωργίου 1
16 Παντελίδου Μαρία του Ηρακλή 1
17 Ράπτου Ευαγγελία του Γεωργίου 1
18 Γιαννακός Παναγιώτης του Ιωάννη 0
19 Γλιούμπα Ελένη του Αντωνίου 0
20 Καραγιάννης Δημήτριος του Ιωάννη 0
21 Ματθαίου Ιωάννα του Ευαγγέλου 0
22 Οικονόμου Δημήτριος του Χρήστου 0
23 Παπαευθυμίου Μαρία του Ευαγγέλου 0
24 Σαμαντζής Γεώργιος του Ζήση 0
25 Σταθάκη Φωτεινή του Θεοφάνη 0
26 Τζηκούλης Δημήτριος του Βασιλείου 0

 

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ

Αρ. ψηφοδελτίων: 9

1 Νικολαΐδης Γεώργιος του Παντελή

 

Τζιότζιου Άννα του Απόστολου

Δημόκας Αναστάσιος του Διονυσίου

Κοσμούογλου Χριστίνα του Φίλιππου

Λυπημένου Ελένη του Σπυρίδωνα

Μπαντραλέξης Μανώλης του Νικολάου

Σακελλαρίου Δημήτριος του Αντωνίου

Σούρλας Ναπολέων του Λεωνίδα

Γεωργίου Σταματία (Τίνα) του Φωτίου

Ζέρβας Κώστας του Γεωργίου

Ζαχαράκης Βαγγέλης του Χαραλάμπους

Καραγιάννης Ισίδωρος του Χρήστου

Καρυώτης Θεόδωρος του Νικολάου

Κουτσοκώστα Αικατερίνη του Αποστόλου

Μαγαλιού Ερμιόνη (Ερμίνα) του Δημητρίου

Μανουλιάς Αθανάσιος του Θεμιστοκλή

Μπιζέλη Βασιλική του Κωνσταντίνου

Πούρικας Χρήστος του Μιχαήλ

Τζημαγεώργης Γεώργιος του Δημητρίου

Τσιόπας Χρήστος του Ζήσιμου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Αρ. ψηφοδελτίων: 8

Κοντελές Δημήτριος του Βασιλείου

Διβράμης Ανδρέας του Κωνσταντίνου

Ρεμπάπης Παναγιώτης του Ευαγγέλου

Αποστόλου Αντώνιος του Γεωργίου

Καλαϊτζίδου Σοφία του Αλεξίου

Κριτσινιώτης Αθανάσιος του Νικολάου

Μιχαλάκης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου

Γεωργούσης Δημήτριος του Σπυρίδωνα

Γιαννακοπούλου Ιωάννα του Χαραλάμπους

Διονυσίου Διονύσης του Γεωργίου

Θεοχάρη Ιωάννα του Χρήστου

Καζαντζής Κωνσταντίνος του Στυλιανού

Καλογήρου Βασιλική του Παναγιώτη

Καράνης Γεώργιος του Ιωάννη

Κατσαντάμης Κων/νος του Βασιλείου

Λιάπη Ελισάβετ του Γεωργίου

Μήτσιου Αγγελική του Βασιλείου

Μουστάκας Χρήστος του Δημητρίου

Μπίκα Δήμητρα του Χαδούλη

Ντάκος Ιωάννης του Θεοδώρου

Ντριγκόγιας Χρήστος του Αντωνίου

Σπυροπούλου Ευαγγελία του Αναστασίου

Τσιμπόλη Κική του Επαμεινώνδα

Χαρχαρίδου Αναστασία του Βασιλείου

Ψαρρού Ευαγγελία του Παναγιώτη

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Αρ. ψηφοδελτίων: 2

 

Ζιούλης Λεωνίδας του Κωνσταντίνου

Γερασάκης Δημήτριος του Ζήση

Γιαλαμά Αναστασία (Νατάσα) του Ιωάννη

Κουνιάκης Χριστόφορος του Θεοφάνη

 

5 Κουτάλου Χαρίκλεια (Χαρούλα) του Νικολάου 0
6 Μαρούδα Χαδίνα (Νίνα) του Κυριαζή 0
7 Ντίνος Βασίλειος του Χρήστου 0
8 Παπακωνσταντίνου Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου 0
9 Τριανταφύλλου Ευαγγελία του Αστέριου 0

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Αρ. ψηφοδελτίων: 2

1 Νταφούλης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου 1
2 Ντελής Χρήστος του Γεωργίου 1
3 Παπαγιάννης Βασίλειος του Θωμά 1
4 Τασιοπούλου Παρασκευή (Βίκυ) του Δημητρίου 1
5 Γιάννακας Μιλτιάδης του Βασιλείου 0
6 Γιουρούκης Αργύριος του Παναγιώτη 0
7 Δημητρίου Ιωάννης του Γεωργίου 0
8 Καλτάσης Δημήτριος του Αθανασίου 0
9 Καλτέκης Ευριπίδης του Αθανασίου 0
10 Κουτσιμανής Βασίλειος του Δημητρίου 0
11 Λίταινα Σύρμω (Μίνα) του Νικολάου 0
12 Μποζίδου Σταυρούλα του Χρήστου 0
13 Μπόραντα Ελένη (Τζένη) του Παναγιώτη 0
14 Παλαιομίχα Ρούλα του Νικολάου 0
15 Παπαγιάννης Ευθύμιος του Ιωάννη 0
16 Πλίτσης Μιχαήλ του Αθανασίου 0

 

  1. Διορίζουμε τα τακτικά και αναπληρωματικά αιρετά μέλη του Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβου­λίου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Δ.Ε) Λάρισας ως εξής:
  • Πρώτο τακτικό αιρετό μέλος τον Κοντσιώτη Κωνσταντίνο του Θωμά με αναπληρωματικό μέλος την Πατσή Κωνσταντινιά του Σωτηρίου.
  • Δεύτερο τακτικό αιρετό μέλος τον Παναγιώτου Νικόλαο του Αθανασίου με αναπληρωματικό μέλος τον Παπαϊωάννου Δημήτριο του Ιωάννη.

Η θητεία των ανωτέρω τακτικών και αναπληρωματικών μελών είναι διετής, αρχίζει την 1η Ιανουαρίου 2021 και λήγει την 31η Δεκεμβρίου 2022.

KENT 2

Πηγή: onlarissa.gr

error: Content is protected !!