Τα αποτελέσματα των εκλογών για ΔΣ και αντιπροσώπους για την ΠΟΕΔΗΝ

poedhn
stergiou 1
fotou
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΕΟ

Τα αποτελέσματα των εκλογών για ΔΣ και αντιπροσώπων για την ΠΟΕΔΗΝ που πραγματοποιήθηκαν στις 16/17 Ιουνίου 2021 για το Σωματείο εργαζομένων του  Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας, σύμφωνα με την σχετική ανακοίνωση έχουν ως εξής:

Στο μητρώο του Σωματείου είναι γραμμένα συνολικά και   ταμειακώς τακτοποιημένα  885 Μέλη.

Όπως προκύπτει από το Πρωτόκολλο ψηφοφορίας, ψήφισαν 639 Μέλη.

Βρέθηκαν, σε κάθε κάλπη 639 ψηφοδέλτια.

Από την καταμέτρηση των ψηφοδελτίων προέκυψε, ότι έκαστος συνδυασμός έλαβε τον εξής αριθμό εγκύρων ψηφοδελτίων:

Στην κάλπη για τα μέλη στο Δ.Σ., για την Εξελεγκτική Επιτροπή βρέθηκαν 617 έγκυρα,10 λευκά και 12 άκυρα. Έλαβαν «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ» 272, «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΓΝΛ»249,«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΚΟΜΑΤΙΣΤΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»54, «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ»42.

 

  1. Στην κάλπη για τους Αντιπροσώπους στην Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν. βρέθηκαν 609 έγκυρα, 12 άκυρα και 18 λευκά. Έλαβαν «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ» 259, «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΓΝΛ»238,«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΚΟΜΑΤΙΣΤΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»58, «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ»54.

Με βάση τον αριθμό των ψηφισάντων, το Σωματείο εκλέγει 13 αντιπροσώπους στην Π.Ο.Ε.Δ.Η.Ν.

Α.  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΔΡΩΝ
  1.  
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 4
  1.  
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΓΝΛ 4
  1.  
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΚΟΜΑΤΙΣΤΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ 1
  1.  
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ 0
ΣΥΝΟΛΟ: 9

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ:

Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΔΡΩΝ
  1.  
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 1
  1.  
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΓΝΛ 1
ΣΥΝΟΛΟ: 2

Β. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ στην Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.

 (οι συνδυασμοί κατ’ αλφαβητική σειρά)

Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ
  1.  
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ 1
  1.  
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ 1
  1.  
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΓΝΛ 5
  1.  
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 6
ΣΥΝΟΛΟ: 13

Ακολούθως έγινε η διαλογή των σταυρών προτίμησης για τους υποψηφίους εκάστου συνδυασμού, από την οποία προέκυψαν τα εξής αποτελέσματα:

 Οι συνδυασμοί κατ’ αλφαβητική σειρά

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΚΟΜΑΤΙΣΤΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΚΟΜΑΤΙΣΤΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 37
ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 32
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΟΣΜΑ 23
ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  του ΘΩΜΑ 16
ΘΕΟΧΑΡΗ ΛΩΙΔΑ (ΛΗΔΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΚΟΜΑΤΙΣΤΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΟΣΜΑ 23
ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  του ΘΩΜΑ 19
ΘΕΟΧΑΡΗ ΛΩΙΔΑ (ΛΗΔΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  22
ΣΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 20
ΤΣΑΛΚΙΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 16
ΤΣΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΣΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 26
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 25
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  24
ΤΣΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
ΤΣΑΛΚΙΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 15

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΓΝΛ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 121
ΜΑΛΙΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ 120
ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ 99
ΚΡΑΤΣΑΓΚΩΝΗ ΧΡΥΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 90
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 83
ΤΣΟΛΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΛΙΑ 63
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 47
ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
ΓΟΥΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 28
ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 24
ΜΠΑΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 22
ΤΣΙΝΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 22
ΒΑΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
ΣΟΥΦΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19
ΚΩΤΙΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17
ΤΖΟΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 16
ΓΚΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΡΓΥΡΗ 11
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 9
ΜΠΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 9
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
ΓΚΑΡΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΩΜΑ 7
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 6
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 6
ΛΟΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 6
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 5

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΓΝΛ
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΠΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 185

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΓΝΛ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 101
ΜΑΛΙΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ 94
ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ 99
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 91
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77
ΚΡΑΤΣΑΓΚΩΝΗ ΧΡΥΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
ΤΣΟΛΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΛΙΑ 56
ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
ΓΟΥΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 33
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 31
ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 24
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 21
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 21
ΒΑΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20
ΣΟΥΦΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17
ΚΩΤΙΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17
ΜΠΑΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
ΤΣΙΝΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15
ΤΖΟΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 12
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 11
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 10
ΓΚΑΡΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 9
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 6
ΓΚΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΡΓΥΡΗ 6
ΜΠΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 5
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΩΜΑ 5
ΛΟΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 5

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 160
ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 138
ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 103
ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 70
ΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ 69
ΚΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΜΕΝΕΛΑΟΥ 60
ΠΙΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54
ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
ΚΑΡΝΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44
ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 43
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
ΠΙΑΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 39
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 39
ΜΗΤΡΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38
ΓΡΙΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 36
ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35
ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΟΥ ΒΑΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 31
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 27
ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17
ΛΥΒΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΚΟΥΠΑΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 230

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.
α/α Ονοματεπώνυμο σταυροί
ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 156
ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138
ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 136
ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106
ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 105
ΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ 69
ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 65
ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 62
ΚΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΜΕΝΕΛΑΟΥ 54
ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 52
ΠΙΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
ΚΑΡΝΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44
ΠΙΑΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 44
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 43
ΓΡΙΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 39
ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38
ΜΗΤΡΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 36
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 35
ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32
ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΟΥ ΒΑΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 30
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28
ΛΥΒΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 23
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19

 

Κατόπιν των ανωτέρω, ανακηρύσσονται τα κατωτέρω αναφερόμενα πρόσωπα.

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΝΝΕΑ [9] ΜΕΛΗ

α/α Ονοματεπώνυμο
ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
ΜΑΛΙΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΡΑΤΣΑΓΚΩΝΗ ΧΡΥΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΔΥΟ  [2] ΜΕΛΗ

α/α Ονοματεπώνυμο
ΚΟΥΠΑΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.

ΔΕΚΑΤΡΕΙΣ[13]

KENT 2
α/α Ονοματεπώνυμο
ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ
ΜΑΛΙΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

Ακολουθήστε το onlarissa.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Πηγή: onlarissa.gr

error: Content is protected !!