ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Ποιοί εκλέγονται στην Ομοσπονδία Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Θεσσαλίας – Όλα τα αποτελέσματα

kalpi
ezgif.com gif maker
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΕΟ

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία και μεγάλη συμμετοχή η εκλογική διαδικασία για την ανάδειξη των νέων οργάνων της Ομοσπονδίας Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Θεσσαλίας (Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στην ΕΣΕΕ).

Ο Συνδυασμός ΕΝΩΜΕΝΟ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ εξελέγη πρώτος με 107 ψηφοδέλτια στο Διοικητικό Συμβόυλιο και 112 στους Αντιπροσώπους για την ΕΣΕΕ από το σύνολο των 136 ψηφοδελτίων και εκλέγει:

13 Συμβούλους στο Δ.Σ

3 στην Ελεγκτική Επιτροπή και

58 Αντιπροσώπους στην ΕΣΕΕ.

Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ εξελέγη δεύτερη με 23 ψηφοδέλτια στο Διοικητικό Συμβουλίο και 22 στους Αντιπροσώπους για την ΕΣΕΕ από το σύνολο των 136 ψηφοδελτίων και εκλέγει:

2 Συμβούλους στο Δ.Σ και

11 Αντιπροσώπους στην ΕΣΕΕ.

Ο ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΒΛΟΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ εξελέγη τρίτος με 0 ψηφοδέλτια στο Διοικητικό Συμβούλιο και 2 στους Αντιπρόσωπους  για την ΕΣΕΕ από το σύνολο των 136 ψηφοδελτίων και εκλέγει:

1 Αντιπρόσωπο στην ΕΣΕΕ.

Εκλέγονται οι παρακάτω κατά σειρά σταυρών προτίμησης: 

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ»

Για το Διοικητικό Συμβούλιο:

  1. ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  2. ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βαϊου
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
  4. ΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου
  5. ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  7. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Ιωάννη
  10. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  11. ΚΟΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  12. ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κλεάνθη
  13. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

 «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ»

Για το Διοικητικό Συμβούλιο:

  1. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του Γεωργίου
  2. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Κωνσταντίνου

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ»

Για την Ελεγκτική Επιτροπή

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  2. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Βασιλείου

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ»

    Για Αντιπροσώπους στην ΕΣΕΕ

  1. ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  2. ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βαϊου
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
  4. ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
  5. ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του Αλεξίου
  6. ΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου
  7. ΚΩΣΤΟΥΛΑ-ΒΛΟΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
  8. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
  9. ΜΠΕΗ ΖΩΗ του Κωνσταντίνου
  10. ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  11. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου
  12. ΤΣΙΟΥΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
  13. ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Ιωάννη
  14. ΝΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννη
  15. ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου
  16. ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  17. ΝΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  18. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  19. ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ευαγγέλου
  20. ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού
  21. ΓΡΑΜΨΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου
  22. ΜΑΡΑΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου
  23. ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κλεάνθη
  24. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου
  25. ΚΟΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  26. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  27. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευθυμίου
  28. ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  29. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αθανασίου
  30. ΓΑΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  31. ΓΕΝΙΤΣΕΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  32. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
  33. ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  34. ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΓΕΩΤΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  35. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  36. ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του Αντωνίου
  37. ΚΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου
  38. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  39. ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  40. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ του Γεωργίου
  41. ΤΕΛΛΙΟΣ ΒΑΪΟΣ του Αθανασίου
  42. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  43. ΝΙΚΟΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  44. ΣΕΡΙΦΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
  45. ΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη
  46. ΧΟΝΔΡΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του Γεωργίου
  47. ΔΑΣΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Αθανασίου
  48. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  49. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου
  50. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  51. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
  52. ΓΚΕΦΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Στεργίου
  53. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  54. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου
  55. ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλλου
  56. ΧΑΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου
  57. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου
  58. ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ»

Για Αντιπροσώπους στην ΕΣΕΕ

  1. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του Γεωργίου
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  4. ΣΙΑΪΝΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  5. ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κοσμά
  6. ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου
  7. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  8. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  10. ΧΩΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του Νικολάου
  11. ΓΚΡΙΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

  «ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ»

Για Αντιπροσώπος στην ΕΣΕΕ

  1. ΒΛΟΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου
Ακολουθήστε το onlarissa.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Πηγή: onlarissa.gr

KEN 2
error: Content is protected !!