ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Βόλος: Μεγάλη συμμετοχή στις εσωκομματικές εκλογές της ΝΔ [εικόνες]

248097231 4357210274394636 4475051146150815124 n

«Ουρές» σχηματίζονται από το πρωί στο εκλογικό κέντρο που έχει στηθεί στο ξενοδοχείο Volos Palace προκειμένου στελέχη και ψηφοφόροι – μέλη της Νέας Δημοκρατίας να αναδείξουν τους συνέδρους, τον πρόεδρο της Διοικούσας Επιτροπής Εκλογικής Περιφέρειας Μαγνησίας και τα μέλη των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων.

KEN 4

Η συμμετοχή κρίνεται παραπάνω από ικανοποιητική, ενώ στο σημείο έφτασαν για να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα και οι τοπικοί βουλευτές του κόμματος.

Η διαδικασία θα ολοκληρωθεί στις 18.00 το απόγευμα.

Δείτε τους υποψηφίους:

Υποψήφιος Πρόεδρος ΔΕΕΠ: Αθανασάκης Νικόλαος

Υποψήφιοι σύνεδροι ΔΕΕΠ Μαγνησία:

  1. Αργυρίου Νικόλαος
  2. Βογιατζής Γεώργιος
  3. Δημητριάδης Παναγιώτης
  4. Θλιβερού Μαρία
  5. Καλλιμόπουλος Κωνσταντίνος
  6. Καλόγηρος Κωνσταντίνος
  7. Κανελλόπουλος Αναστάσιος
  8. Καραγιάννη Μαρία
  9. Καρκάλας Αθανάσιος
  10. Κιαλέ Δήμητρα
  11. Κλόντζα Βασιλική
  12. Κοκκωνίδης Παναγιώτης
  13. Μόρας Αθανάσιος
  14. Μπασδάνης Κωνσταντίνος
  15. Παπαγγελή Γεωργία
  16. Παπάζογλου Θεοδώρα
  17. Ροϊλου Ανδρομάχη
  18. Σανιδά Ρηγούλα
  19. Σκούπρα Καλλιόπη
  20. Σουκιά Χρυσούλα
  21. Στραπάτσας Χρήστος
  22. Τζούμας Θεόδωρος
  23. Τόπα Μαρία
  24. Τσακνάκη Ευθαλία
  25. Τσακνάκη Μαρία
  26. Τσίρου Δήμητρα
  27. Φυτιλή Βασιλική
  28. Χατζής Δημήτριος
  29. Χατζηστυλιανός Στυλιανός

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΒΟΛΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι:

  1. Βαίτσης Δημήτριος
  2. Κατσίβελος Ιωάννης

Υποψήφια μέλη:

  1. Ακτσιαλής Αντώνης
  2. Ασημώρη Βαρβάρα
  3. Βασιλείου Γεώργιος
  4. Γιαννούλης Βασίλειος
  5. Καιδής Κωνσταντίνος
  6. Καπέσιος Ανδρέας
  7. Κουτίνα Αλεξάνδρα
  8. Παπαδοπούλου Παρασκευή
  9. Πιταράκη Σοφία
  10. Πλατανιά – Παρασκευοπούλου Βασιλική
  11. Ροϊλου Ανδρομάχη
  12. Σαρακατσάνος Ιωάννης
  13. Σερέτη Φωτεινή
  14. Σκούπρα Καλλιόπη
  15. Τσακούμης Κωνσταντίνος

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Υποψήφιος Προεδρος: Απόστολος Δήμου

  1. Καρκάλας Αθανάσιος
  2. Μίχος Θεμιστοκλής
  3. Σάββας Σταύρος
  4. Σταύρου Δημήτριος
  5. Φράγκος Κωνσταντίνος

ΔΗΜ.Τ.Ο ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ

Υποψήφιος πρόεδρος: Λαμπαδάρη Φιλίτσα

Υποψήφια μέλη:

  1. Λαμπαδάρης Κωνσταντίνος
  2. Πανταζόπουλος Ιωάννης
  3. Παπαδημητρίου Ιωάννης
  4. Βουρβούλια Ευγενία
  5. Ζαζάνης Κωνσταντίνος
  6. Λάντζου Ασπασία
  7. Διακόμη Μαρία
  8. Κανταράκης Αθανάσιος

ΔΗΜ. Τ.Ο. ΣΚΙΑΘΟΥ

Υποψήφιος πρόεδρος: Λάζος Γεώργιος

Υποψήφια μέλη:

  1. Αγιομαμίτου Ουρανία
  2. Αλαντζάς Παναγιώτης
  3. Αρμαμέντου Μαρία
  4. Βολιώτης Κωνσταντίνος
  5. Ευσταθίου Αλέξανδρος
  6. Κανταράκη Φιλίτσα
  7. Κόλλιας Παναγιώτης
  8. Ξυλοπόδαρος Δημήτρης
  9. Σγαρδώνης Σπυρίδων

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ

Υποψήφιος πρόεδρος: Μαυροκέφαλος Ιωάννης

Υποψήφια μέλη:

  1. Βιολντζή Δήμητρα
  2. Βουλάγκας Δημήτριος
  3. Γιαννάκου Αφροδίτη
  4. Θεοχάρης Γεώργιος
  5. Ιωάννου Σοφία
  6. Κοντοκλώτσης Γεώργιος
  7. Κουβάτας Ιωάννης
  8. Τσιαγκλιώτης Γεώργιος
  9. Χολέβας Ιωάννης

ΔΗΜ.Τ.Ο. ΑΛΜΥΡΟΥ

Υποψήφιος πρόεδρος: Αναστασίου Δημήτριος

Υποψήφια μέλη:

  1. Βαλαμούτης Σπυρίδων
  2. Γεωργίου Μαριάννα
  3. Καλατζής Ιωάννης
  4. Καλοδήμος Χρήστος
  5. Καλτσά Θεοδώρα
  6. Κεχαγιάς Χρήστος
  7. Κουτμάνης Νίκος
  8. Πλατής Δημήτρης
  9. Σιούτη Αγορίτσα

ΔΗΜ.Τ.Ο ΣΚΟΠΕΛΟΥ

Υποψήφιος πρόεδρος: Αμπελάκια – Ξηρογιάννη Σοφία

Υποψήφια μέλη:

  1. Αποστολίδης Ιωακείμ
  2. Γαλατσάνος Αρτέμιος
  3. Διαμαντή Μαρία
  4. Διοματάρης Ιωάννης
  5. Καραγκιόζου Ελένη
  6. Κρικίδη Σοφία
  7. Πάτσης Γεώργιος
  8. Πολδάσης Γεώργιος
  9. Σκλάβος Πανταζής
Διαβάστε τις ειδήσεις του TheNewspaper στο Google News

Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber για πιο γρήγορη ενημέρωση

error: Content is protected !!